Visual Communication Design (414 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 48.60 | 47.20 | 45.80 | 44.40 | 43.00 | 41.80 | 40.60 | 39.40 | 38.20 | 37.00 |
50 (11 total)
- Guthrie, Pollyanna (Ballarat Grammar)
- Hammond, Claire (Nagle College)
- Malibiran, Joseph (Horsham College)
- Moy, Isobel (Methodist Ladies College)
- Oakley, Jacinta (Luther College)
- Slavich, Emma (Ave Maria College)
- Thomas, Joelle (Strathmore Secondary College)
- Tung, Amy (Macrobertson Girls High School)
- Wallis, Hadassah (Waverley Christian College)
- Yu, Marina (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Zhu, Hannah (Glen Waverley Secondary College)
49 (8 total)
- Berry, Darcy (St Joseph's College Newtown)
- Dillema, Sophie (Mooroolbark College)
- Foster, Katya (Geelong Grammar School)
- Manuel, Jessica (Huntingtower School)
- Mason, Andrea (Caulfield Grammar School)
- Pankevicius, Andrew (Xavier College)
- Spencer, Georgia (Caulfield Grammar School)
- Vitalich, Kari (Gleneagles Secondary College)
48 (9 total)
- Fischer, Dominic (Xavier College)
- Haque, Arman (Caulfield Grammar School)
- Holmes, Abigail (Methodist Ladies College)
- Leslie, Macklin (St Michael's Grammar School)
- Rubira, Claire (Our Lady of Mercy College)
- Schaeche, Madeline (Our Lady of Sion College)
- Sherman, Riley (St Joseph's College Newtown)
- Wittner, Georgia (Lauriston Girls School)
- Yan, Richard (Northcote High School)
47 (15 total)
- Armstrong, Bronte (Ballarat Clarendon College)
- Dong, Helena (Princes Hill Secondary College)
- Ford, Jemma (Mentone Grammar School)
- Hulme, Noah (De La Salle College)
- King, Thomas (Ringwood Secondary College)
- Lau, Jasmine (Vermont Secondary College)
- Li, Emma (Balwyn High School)
- Loo, Travis (Caulfield Grammar School)
- Simmons, Kate (Sacre Coeur)
- Sinclair, Calin (Marymede Catholic College)
- Thomas, Samuel (Ballarat High School)
- Tologata, Jonah (St Bernard's College)
- Waiting, Maryanne (Christian Brothers' College St Kilda)
- Walker, Kaydee (Mount Eliza Secondary College)
- Ward, Sam (Eltham College)
46 (21 total)
- Bardac, Mihnea (Caulfield Grammar School)
- Bunge, Lucinda (The Hamilton and Alexandra College)
- Cartledge, Stephanie (Ballarat Grammar)
- Chalmers, Katherine (Highvale Secondary College)
- Chia, Georgia (Firbank Grammar School)
- Christensen, Gemma (Oxley Christian College)
- Deev, Nicole (Carey Baptist Grammar School)
- Hamilton, Caitlyn (Catholic College Bendigo)
- Horman, Samuel (Eltham High School)
- Ireland, Samantha (Mater Christi College)
- Lambert, Megan (Ballarat Clarendon College)
- Lohrey, Isabelle (Viewbank College)
- Mihaljevic, Denis (Distance Education Centre Victoria)
- Muir, Rebecca (The Hamilton and Alexandra College)
- Richardson, Jack (Whitefriars College)
- Russell, Emily (Kardinia International College)
- Ryles-Smith, Jayden (Whitefriars College)
- Scott, Riley (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Scruton, Benjamin (Carey Baptist Grammar School)
- Sprague, Alexander (St Bernard's College)
- Stevens, Cassandra (Padua College)
45 (27 total)
- Albertus, Matthew (Waverley Christian College)
- Amos, Stephen (Ringwood Secondary College)
- Binns, Mollie (Ballarat Grammar)
- Branch-Spence, Mikayla (St Paul's Anglican Grammar School)
- Chow, Isabella (Kilvington Grammar School)
- De Moel, Berber (Carey Baptist Grammar School)
- Durling, Lachlan (Notre Dame College)
- Exton, Louella (Melbourne Girls' College)
- Fetter, Adriana (Lauriston Girls School)
- Georgiou, Kristen (Lakeview Senior College)
- Giglia, Kristian (St Bernard's College)
- Ince, Jessica (Mullauna College)
- King, Brigette (Star of The Sea College)
- Lewis, Tahlia (Ballarat Clarendon College)
- Linden, Paige (Siena College)
- Ly, Helen (Killester College)
- Mahony, Fraser (The Geelong College)
- Mccaffrey, Mitchell (The Geelong College)
- Nguyen, Dana (Balwyn High School)
- Oliver, Ashleigh (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Pascoe, Mikayla (Montmorency Secondary College)
- Patsouris, Agathy (Strathmore Secondary College)
- Privitelli, Francesco (Trinity Grammar School)
- Tan, Hui-Anne (Doncaster Secondary College)
- Tepe, Laura (Donvale Christian College)
- Vaughan, Maddison (Vermont Secondary College)
- Weddell, Adam (Xavier College)
44 (37 total)
- Allen, Monne (East Doncaster Secondary College)
- Angelkoska, Rebecca (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Bladen, Alexandra (Lauriston Girls School)
- Claire, Jesse (Collingwood College)
- Clark, Madeleine (St Francis Xavier College)
- Clarke, Alexander (Brighton Grammar School)
- Crozier, Nicole (Mentone Girls' Secondary College)
- Engelhardt, Gina (Brighton Secondary College)
- Falconer, Javor (Haileybury College)
- Fatekhova, Ekaterina (Distance Education Centre Victoria)
- Foster, Kathleen (East Doncaster Secondary College)
- Giannenas, Nicole (Ave Maria College)
- Griffith, Grace (Bright P-12 College)
- Hayton, Christopher (Nagle College)
- Howell, Julia (Mentone Grammar School)
- Jones, Chloe (Kilbreda College)
- Kemp, Sarah (St Catherine's School)
- Kennedy, Lauren (Flinders Christian Community College)
- Kwok, Hoi Man (Kardinia International College)
- Lauder, Isabelle (Haileybury Girls College)
- Lehocz, Chelsea (Yarra Hills Secondary College (Mooroolbark Campus))
- Ma, Michelle (Loreto Mandeville Hall)
- Marra, Lucy (Nhill College)
- Merrylees, Jane (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Monsone, Alicia (Buckley Park College)
- Moyle, Brendan (Casey Grammar School)
- Olivieri, Gabriel (St Bernard's College)
- Pasa, Miguel (St Bernard's College)
- Phillips, Melanie (Bacchus Marsh Grammar)
- Quarrell, Alicia (Clonard College)
- Rapota, Katerina (Mentone Girls' Grammar School)
- Redfern, Eliza (Our Lady of Sion College)
- Sher, Charlie (Ballarat Grammar)
- Smith, Bonnie (Ave Maria College)
- Tran, Anhkim (Suzanne Cory High School)
- Yang, Zhiyu (Lauriston Girls School)
- Yeap, Stuart (Donvale Christian College)
43 (48 total)
- Anam, Aulia (Balwyn High School)
- Anderson, Emily (Clonard College)
- Anderssen, Ruby (Orbost Secondary College)
- Barnes, Eliza (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Blain, Shantelle (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Bong, Vivien (Balwyn High School)
- Bruzzese, Andre (Catholic Regional College Sydenham)
- Bussell, Eliza (Ballarat Clarendon College)
- Callil, Christopher (St Patrick's College)
- Campbell, Nicholas (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Casey, Georgia (Mooroolbark College)
- Chau, Khiem (Distance Education Centre Victoria)
- Clutterbuck, Brandon (The Geelong College)
- Cutri, Isabella (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Di Dio, Mark (St Helena Secondary College)
- Eastman, Jessica (Korowa Anglican Girls' School)
- Falconer, Susannah (Loreto Mandeville Hall)
- Gilfillan, Madeleine (Carey Baptist Grammar School)
- Hoh, Deborah (Waverley Christian College)
- Hook, Harry (Camberwell High School)
- Hutton, Jacqueline (Our Lady of Sion College)
- Janetzki, Jett (Ivanhoe Grammar School)
- Jansen Van Rensburg, Shelby (Maranatha Christian School)
- Johnston, Matthew (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Lawton, Kate (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Lee, Jisu (Highvale Secondary College)
- Leech, Harrison (Distance Education Centre Victoria)
- Levens, Christopher (Montmorency Secondary College)
- Lin, Zhen (Northcote High School)
- Mccarthy, Dominic (St Bernard's College)
- Murphy, Dominic (Balwyn High School)
- Nally, Samantha (Aquinas College)
- Nguyen, Phillip (Mazenod College)
- Nuttall, Amber (Ballarat High School)
- Packham, Rosie (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Pham, Julie (Geelong High School)
- Plush, Isobella (Ivanhoe Grammar School)
- Puppa, Andrea (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Shaw, Courtney (Caulfield Grammar School)
- Snooks, Ciaran (Padua College)
- Strickland, Nicole (Highvale Secondary College)
- Sutherland, Hugh (Ballarat Clarendon College)
- Whitaker, Elizabeth (Carwatha College P-12)
- Wilkinson, Joel (Ballarat Grammar)
- Wilson, Joel (Nunawading Christian College - Secondary Campus)
- Winter, Sebastian (Braemar College)
- Wong, Calvin (Suzanne Cory High School)
- Yap, Benjamin (Camberwell Grammar School)
42 (63 total)
- Alexandra, Andreas (Carey Baptist Grammar School)
- Allen, Samantha (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Allinson, Sarah (Kardinia International College)
- Atkinson, Danielle (Manangatang P-12 College)
- Batterham, Caitlyn (Aquinas College)
- Belt, Claudia (Catholic College Bendigo)
- Benton, Demi (Nagle College)
- Bond, Hayden (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Bowe, Lily (Mentone Girls' Secondary College)
- Brunton, Nicole (Sacred Heart College Geelong)
- Buchanan, Samantha (Billanook College Ltd)
- Buijs, Ashton (Overnewton Anglican Community College)
- Carfora, Lauren (Beaconhills College - Pakenham)
- Chen, Serena (Siena College)
- Chmielewski, Audrey (Avila College)
- Chung, Kenneth (Scotch College)
- Cincotta, Amelia (Mentone Girls' Grammar School)
- D'Alberto, Letitia (Rosebud Secondary College)
- Della Bosca, Gemma (St Francis Xavier College)
- Di Donato, Christian (De La Salle College)
- Dickmann, Daniel (St Kevin's College Toorak)
- Dimofski, Stephanie (Northcote High School)
- Drodge, Sophie (Korowa Anglican Girls' School)
- Fajdiga, Ella (Mentone Girls' Secondary College)
- Feldgen, Markus (Belgrave Heights Christian School)
- Forsyth, Connor (Geelong Grammar School)
- Goetz, Sylvie (Melbourne Girls Grammar)
- Griffin, Kirra (Strathmore Secondary College)
- Harker, Kathleen (Genazzano F.C.J. College)
- Jones, Elyse (Salesian College Sunbury)
- Kaul, Tamanna (Avila College)
- Long, David (Nagle College)
- Lucchesi, Nathan (Castlemaine Secondary College)
- Mahdavian, Narges (Caulfield Grammar School)
- Mann, Imogen (Ballarat Grammar)
- Mantz, Bonnie-Jane (Mullauna College)
- Marrollo, Luisa (Mckinnon Secondary College)
- Martin, Kira (Mckinnon Secondary College)
- Mcdonald, Lachlan (St Kevin's College Toorak)
- Mellington, Tessa (Echuca College)
- Mialszygrosz, Jaden (Salesian College Sunbury)
- Moisidis, Chloe (Firbank Grammar School)
- Nguyen, Khoi (Emmanuel College (Altona North))
- Quach, Henry (Suzanne Cory High School)
- Ramman, Eliza (Mentone Girls' Secondary College)
- Rayward, Helena (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Richards, Madeline (Siena College)
- Rushbrook, Nicholas (St Joseph's College Newtown)
- Sabbadini, Matt (Scotch College)
- Salzman-Bye, Joseph (Kew High School)
- Schwarz, Adam (Mckinnon Secondary College)
- Sinclair, Georgia (Lauriston Girls School)
- Spindler, Markus (De La Salle College)
- Stanley, Riah (Thornbury High School)
- Stephenson, Nicholas (Melbourne Grammar School)
- Stivey, Brittnee (Elisabeth Murdoch College)
- Trimble, Rachel (Bendigo Senior Secondary College)
- Utsugi, Nana (Mount Waverley Secondary College)
- Venville, Millicent (St Francis Xavier College)
- Walsh, Chloe (Tintern Schools)
- Waterson, Kaitlin (Girton Grammar School Ltd)
- Weekes, Ashleigh (Mount Lilydale Mercy College)
- Zeng, Qing Chwen (Caulfield Grammar School)
41 (79 total)
- Aird, Molly (Kardinia International College)
- Barrington, Rhiana (Methodist Ladies College)
- Binns, Alec (Kingswood College)
- Blain, Sally (Ringwood Secondary College)
- Bleeker, Emily (Mentone Girls' Secondary College)
- Borg, Naomi (Emmanuel College (Altona North))
- Bosaid, Madeline (Girton Grammar School Ltd)
- Burgess, Kate (Carey Baptist Grammar School)
- Caldwell, Amy (Nunawading Christian College - Secondary Campus)
- Campbell, Emily (Galen College)
- Casey, Charles (Carey Baptist Grammar School)
- Cavagnino, Tahli (Bayview College)
- Cesar, Bianca (Sacred Heart College Geelong)
- Chapman, James (Highview Christian Community College)
- Chen, Marissa (Caulfield Grammar School)
- Chetwood, Julia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Cheung, Jeniece (Melbourne Girls Grammar)
- Chilton, Caitlin (Bentleigh Secondary College)
- Collings, Jack (Maryborough Education Centre)
- Costigan, Seana (Aquinas College)
- Craig, Danielle (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Cunningham, Megan (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Dickson, Katelyn (Cohuna Secondary College)
- Evans, Alice (Our Lady of Sion College)
- Evans, Joshua (Williamstown High School)
- Farrell, Jolene (East Doncaster Secondary College)
- Feng, Xinyuan (Caulfield Grammar School)
- Ferguson, Carlee (Hoppers Crossing Secondary College)
- Galea, Alisha (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Griffiths, Adele (Firbank Grammar School)
- Grimshaw, Frances (Bellarine Secondary College)
- Haidar, Leanne (Our Lady of Sacred Heart College)
- Hickey, Samantha (Star of The Sea College)
- Hinds, Aaron (Thornbury High School)
- Hyland, Portia (St Catherine's School)
- Ibrhaim, Zachary (Mentone Grammar School)
- Ingham, Rachel (Genazzano F.C.J. College)
- Johnston, Laura (Donvale Christian College)
- Kavanagh Federici, Alice (Thornbury High School)
- Ke, Ting Ye (Firbank Grammar School)
- Kent, Bethany (Haileybury Girls College)
- Koerner, John (Ballarat Clarendon College)
- Lauersen, Freya (Melbourne Girls Grammar)
- Lewis, Harrison (St Kevin's College Toorak)
- Lier, Lucy (Korowa Anglican Girls' School)
- Liu, Betty (Melbourne Girls' College)
- Maher, Matthew (St Kevin's College Toorak)
- Mcdonald, Kaitlyn (Yarram Secondary College)
- Mok, Julius (Haileybury College)
- Mulvany, Gerard (Billanook College Ltd)
- Murphy, Elise (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Oakes, Alysia (Nathalia Secondary College)
- Octaviano, Tristan (Glen Eira College)
- Panckridge, Bronte (The Geelong College)
- Pinney Gvozdic, Amelia (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Powlett, Louis (St Patrick's College)
- Reeves, Thomas (Orbost Secondary College)
- Richardson, Annabel (Geelong Grammar School)
- Robson, Emma (Billanook College Ltd)
- Rout, Liam (Ringwood Secondary College)
- Ruork, Aja (Bentleigh Secondary College)
- Simpson, Elizabeth (Frankston High School - VCE Campus)
- Southwood, Adam (Donvale Christian College)
- Sterry, Stephanie (Camberwell High School)
- Sykes, Stephanie (Luther College)
- Syme, Sarah (Korowa Anglican Girls' School)
- Synan, Madeleine (Marist Sion College)
- Taylor, James (Bendigo Senior Secondary College)
- Tham, Brendon (Nagle College)
- Thomas, Emily (Mill Park Secondary College)
- Tran, Dinh (Suzanne Cory High School)
- Tran, Patrick (Caroline Chisholm Catholic College)
- Vaughan, Isabel (Loreto Mandeville Hall)
- Vernali, Stephanie (Keilor Downs College)
- Wardan, Ramona (Aitken College)
- Wells, Johanna (Methodist Ladies College)
- Wright, Emily (Avila College)
- Wright, Jasmine (Drouin Secondary College)
- Wu, Erika (Mullauna College)
40 (96 total)
- Akritidis, Andre (Brunswick Secondary College)
- Amoroso, Amy (Mentone Girls' Secondary College)
- Archer, Dylan (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Balla, Samie (Al-Taqwa College)
- Bensch, Cecilia (Haileybury Girls College)
- Bibby, Sarah (Bendigo Senior Secondary College)
- Boland, Cosette (Mount Beauty Secondary College)
- Bourke, Lauren (Penleigh and Essendon Grammar School)
- Buncle, Georgia (Korowa Anglican Girls' School)
- Campbell, Remi (St Joseph's College Mildura)
- Campus, Anthony (St Kevin's College Toorak)
- Car, Laura (Essendon Keilor College)
- Catimel, Elise (Kingswood College)
- Cesaro, Jacob (Parade College)
- Chen, James (Taylors Lakes Secondary College)
- Cigagna, Alanna (Our Lady of Mercy College)
- Cini, Cassandra (Essendon Keilor College)
- Collins Bye, Celine (Yarrawonga College P-12 - Pinniger Street Campus)
- Cristiano, Michael (Thomas Carr College)
- D'Abaco, Kara (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Debenham, Molly (Woodleigh School)
- Di Mieri, Bridget (Catholic Regional College Melton)
- Durrell, Eliza (Sacre Coeur)
- Fox, Charlotte (Kardinia International College)
- Frewen, Kristen (Ave Maria College)
- Friebel, Hannah (Mentone Girls' Grammar School)
- Gage, Erica (Box Hill High School)
- Gilbert, Jake (Luther College)
- Gillespie, Laura (Flinders Christian Community College)
- Greenfield, Scott (Glenvale School)
- Hardiman, Paige (Sacred Heart College Geelong)
- Hegedus, Matthew (Billanook College Ltd)
- Hidic, James (Kardinia International College)
- Hoang, Phuong Ha (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Hocken, Vanessa (Murtoa P-12 College)
- Janssen, Eliza (Korowa Anglican Girls' School)
- Jiao, Winnie (Korowa Anglican Girls' School)
- Johansen, Adam (Melbourne Grammar School)
- Kenna, Catherine (Mercy Regional College Camperdown)
- Kirk, Millicent (Catholic Ladies College)
- Kirkwood, Amber (Eltham High School)
- Kostopoulos, Zoe (Our Lady of Sacred Heart College)
- Kuhn, Monique (Mentone Girls' Secondary College)
- L'Huillier, Caitlin (Brighton Secondary College)
- Launder, Geordie (Girton Grammar School Ltd)
- Lillo, Abigail (Catholic Regional College Sydenham)
- Lucas, Jake (Koo Wee Rup Secondary College)
- Mahony, Nicola (Star of The Sea College)
- Matthews, Madeline (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- May, Kirby (Ballarat Clarendon College)
- Mcdonald, Amelia (St Leonards College)
- Mcdougall, Dayna (Aquinas College)
- Mcgrath, Eliza (The Geelong College)
- Mcvea, Ashley (Flinders Christian Community College - Carrum Downs Campus)
- Michie, Della (Wesley College)
- Mitchell, Gaia (Colac Secondary College)
- Mitchell, Justin (Orbost Secondary College)
- Neil, Bianca (Mount St Joseph Girls' College)
- Nguyen, Douglas (Xavier College)
- Op De Coul, Monique (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Park, Davin (Macrobertson Girls High School)
- Parkinson, Darcy (Upwey High School)
- Pasa, Sa (Dandenong High School)
- Prentice, Jessica (Our Lady of Sion College)
- Punton, Regina (Bayview College)
- Quantock, Eleanor (Melbourne Girls' College)
- Riley, Jessica (Eltham College)
- Riordan, Jessica (Star of The Sea College)
- Ripper, Ashley (Loyola College)
- Romanin, Michael (St Kevin's College Toorak)
- Santamaria, Phoenix (St Kevin's College Toorak)
- Santilli, Nikola (Ave Maria College)
- Saunders, Stewart (The Geelong College)
- Smith, Madeleine (Ballarat Clarendon College)
- Smyth, Jack (Catholic College Wodonga)
- Sobol, Melinda (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Stewart, Zara (Geelong Grammar School)
- Tagg, Renee (Mentone Girls' Grammar School)
- Taleski, Darko (Northcote High School)
- Taylor, Alana (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Thompson, Jessica (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Tilley, Isabelle (Padua College)
- Toh, Yi (Doncaster Secondary College)
- Tyssen, Philippa (Catholic Ladies College)
- Vulcan, Maxwell (Brighton Grammar School)
- Wagstaff, Mackenzie (Carey Baptist Grammar School)
- Wallace, Ryan (Catholic Regional College Sydenham)
- Wang, Zikai (Melbourne High School)
- Way, Chelsea (Glenvale School)
- Weeder, Reece (Mount Erin College)
- White, Kara (Siena College)
- Wright, Erin (Kilbreda College)
- Wu, Geoffrey (Camberwell Grammar School)
- Yap, Cameron (Melbourne High School)
- Yap, Tahlia (Methodist Ladies College)
- Zhang, Ellen (St Aloysius College)